Recenze na hru 

Máme radost z Vašich ohlasů na Malého Raráška. Co je víc než dětský smích? Další postřehy najdete v hodnocení na našem Facebooku.  


Adéla, maminka čtyřleté a roční dcery

Ahojky, tak hra má u nás velký úspěch :). Zatím jsme se teda nejvíc sekly na Zajíčkovi, Autíčku a Raráškovi. Pohádky jsou moc pěkné a úkoly Nikču moc baví (zatím jsem se teda snažila vybrat vždy ten nejjednodušší, aby jsme se k pohádce ještě vrátily :) a složitější úkoly jsem brala jako inspiraci na závěr). Až bude hra hotová, určitě si ji pořídíme a až budete dodělávat rozšíření, tak se přimlouvám k nějaké pohádce s úkoly do postýlky ;).

Lenka, maminka pětileté a dvouleté dcery

Ahooj ;) Konečně nastala ta správná konstelace, abychom zahrály hru a přečetly příběh.
Předně moc děkujeme za možnost testovaní! :) Obě holky bedlivě poslouchaly a plnily úkoly, které jim líná matka vybírala tak, aby se nemusela hnout (PMS, únava,... znáš to :))
Moc mě baví, že si úkoly můžu vybrat dle aktuálního stavu anebo, když bude vše OK, tak nechám vybírat holky. Moc mě baví ilustrace, jsou překrásné :) Četly jsme dnes Bludičku a těšíme se zítra na Zajíčka :)


Iveta, maminka čtyřleté holčičky a ročního chlapečka

Tak píšu recenzi, dokud to mám čerstvé :) Hra je super, předčila mé očekávání. Hanička byla úplně nadšená, hráli jsme dvě pohádky a chtěla pořád další a další a to ji na tak dlouho nadchne máloco. Moc ji to bavilo, určitě budu chtít i další verze na ven :)
Pohádky jsou taky fajn, dlouhé tak akorát, četli jsme Bludičku a Zajíce a více nás nadchl zajíc, bylo tam více úkolů (častěji) a v Bludičce bylo dost slov, kterým Hani nerozuměla, tak jsme se občas zasekli na vysvětlování (např. vykotlaný, skřivan a vlastně i bludička :) ). Ty složitější slova bych nechala, aspoň se rozšiřuje slovní zásoba.
Jako mínus bych asi jen řekla, že jak čteme pohádku a pak je tam úkol, tak se dost Hanička ztrácí v té pohádce, že jako vlastně neví, o čem to moc je, jak je to přerušované. Ale ani ji to moc nevadilo, těšila se na ty úkoly, které jsou fakt skvěle vymyšlené, jednoduché a nemusím rychle shánět spoustu složitých věcí na úkoly.


Káťa, maminka 3,5letého syna a ročního syna

Ahoj Luci, byla jsem příjemně překvapená, že spolupracoval a úkoly plnil :) jen jsme teda dvě pohádky zatím nedočetli do konce, protože se mu vždycky zalíbil nějaký úkol (třeba ukaž kolem sebe barvu) a hru pak chtěl hrát i 20 minut :D Ale jinak mi přijde super, úkoly jsou fakt fajn, baví ho je dělat a i příběhy jsou hezky napsané :) Moc se vám to povedlo! Jsou to celkem pestré úkoly a zároveň nic složitého, co by nezvládl nebo ho v půlce přestalo bavit

...a po týdnu napsala ještě jednou maminka Káťa:

Luci, musím poslat pochvalu,tenhle víkend jsme zase hráli a Edíka to fakt baví a do úkolů je nadšený, že jsme dávali i dvě pohádky za sebou :)

Rádi si přečteme i vaši recenzi.