Recenze

Ten pocit, když někomu naše hra vykouzlí úsměv na tváři, je k nezaplacení. Za každou zpětnou vazbu Vám děkujeme! Díky nim máme energii do dalších projektů. 


Naprosto skvělé pohádky s úkoly - dcera miluje všechny:) nikdy neskoncime pouze u jedné!!! opravdu děkujeme a jsme rady, že jsme Vas mohly podpořit na hithitu :))

Karin Seifertova 

Děti dostaly na vánoce a je to super. Bál jsem se jak to bude vyrobeno, každý mluví jak to má dobře udělané, a nakonec je to slabost. Tady mě kvalita zpracování, materiál a vlastně vše, velmi mile překvapily. Opravdu kvalitní výrobek, a absolutně univerzální. Děti samy chodí, že si chtějí zahrát. Věřím, že Rarášek bude mít brzy rozšíření nebo brášku v podobě nového projektu.

David Očko Kuchař 

Hra je super, dceru strašně moc baví. Dnes jsem si v klidu seděla na terase, četla pohádku a dcera plnila úkoly. Vždycky, když už nevíme, čím děti zabavit, Rarášek vždycky zabere. Navíc moc hezké zpracování, dali si záležet na každém detailu.

Iveta Nováková 

Hra je moc fajn. Zatím máme s dětmi přečtené 4 příběhy a moc se jim líbí. Krásné obrázky, poutavé příběhy, nápadité úkoly. Sem tam sami improvizujeme podle dané situace. Moc děkujeme a jen tak dál!!!

Nikol Odstrčilová 

Hra Rarášek mě velmi mile překvapila a předčila mé očekávání. Velkou výhodou této hry je, že ji lze hrát kdekoliv a kdykoliv. Dcera si hraní hned zamilovala a travime touto super zábavou téměř každý den. Brzy ji zařadim i do programu v naší MŠ. Věřím, že bude mít u dětí úspěch. Děkuji tvůrcům za jejich skvělou práci.

Michaela Poláková

Malý rarášek je úžasná hra pro neposedné děti a co víc-je to parádní společník na výlety,kdy aspoň chvíli nemusíte poslouchat-já už nemůžu...a odpadá neustálé přemýšlení,co ještě zkusit,aby to ušli...stojí určitě za vyzkoušení.

Barbora Veselá

Naprosto krásně napsané pohádky a k nim úkoly... skvělá hra...

Anet Raisova

Máme syna kterého prakticky nic nezajímá tak tohle si zamiloval.

Žaneta Frančiaková

Hru máme doma, zatím jsme hráli jen část na doma a baví dceru i nás. Kartičky mají krásné ilustrace!

Alena Čápová 

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat za skvělý přístup a perfektní vyřízení objednávky, již za dva dny byla na místě.Vaše skvělá hra je už v permanenci, holky jsou z ní nadšené, chtějí ji hrát od rána do večera a na dobrou noc vyžadují pohádku právě z malého raráška:-) Škoda, že taky nejsem dítě:-)Takže moc a moc děkujeme a rozhodně Vám doporučíme dál. Krásný den.

Marie Tomšíková

Sháněla jsem něco, co syna zaujme a nebude to jen "další hračka" do kupy, co bude zavazet, a hle, kápla jsem na velice hezkou pohádkovou hru: Malý Rarášek. Ráda bych synovi tuto hru dala až pod stromeček, ale jestli to vydrží být schováno, to si nejsem vůbec jistá Za mě ideál ! doporučuji. Více takových her.

Lucie Lastovicová

Malý Rarášek je naprosto kouzelná pohádková hra s krásnými ilustracemi. Těším se, až ji děti najdou pod stromečkem. Pořídila jsem ji i pro naše malé kamarády a jsem zvědavá na jejich reakci.

Barbora Bučková

Rádi si přečteme i vaši recenzi.